Harmidom Wikia
Advertisement
Harmidom Wikia
<< [[]]
Wielkodomscy (dubbing)
Wielkodomscy >>

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM

Reżyseria: Małgorzata Boratyńska

Tłumaczenie i dialogi: Agnieszka Wagner

Dźwięk i montaż:

Tekst piosenki: Dariusz Paprocki Opracowanie muzyczne: Adam Krylik Kierownictwo produkcji:

Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska

Wystąpili:

  • Aleksandra RadwanRozalka Maliniak
  • Adam PlucińskiRobert Maliniak
  • Katarzyna SkolimowskaRóża, babcia Rozalki i Roberta
  • Zbigniew Konopka
    • Hektor, dziadek Rozalki i Roberta,
    • Zapaśnik sumo (odc. 17b)
  • Maksymilian Michasiów
    • Karol,
    • Artemis (odc. 2a)
  • Brygida Turowska
    • Fredzia,
    • Kamil
  • Janusz Wituch
    • Krzyś Casagrande, wujek Rozalki i Roberta,
    • Papug (odc. 8b, 9ab),
    • Paco (odc. 17a)
  • Jacek Wolszczak
    • Kajtek,
    • Ludwiś (odc. 2a, 15b, 18b, 20b, 22a)
  • Karolina KalinaKarolina
  • Izabella Bukowska
    • Maria, mama Rozalki i Roberta,
    • Pani dyrektor (odc. 40a)
  • Damian Kulec
    • Romeo (odc. 1a, 21b),
    • Szymon Czyż (odc. 2a, 3a, 6b, 9b, 17b, 22b, 25ab, 26, 34, 41b, 47),
    • Pirat Byron (odc. 5a),
    • Paweł (odc. 5b, 8a, 10b, 12b, 20a, 27a, 30a, 31a, 36b, 37b, 38a, 45a),
    • Śniadaniobot (odc. 33b, 34, 40b, 41b),
    • Pan Nakamura (odc. 36a, 43, 46a, 48b),
    • Han (odc. 39),
    • Picositod (odc. 41a),
    • Herman (odc. 48a)
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Iga Czyż (odc. 1b, 2a, 3ab, 4b, 5b, 6b, 7, 8b, 10a, 11b, 12a, 15ab, 16a, 18b, 22a, 24ab, 26, 27ab, 29a, 30a, 31a, 33b, 34, 37b, 39, 40ab, 41b, 44a, 45b, 46a, 49a, 50a),
    • Hela Harmidomska (odc. 19)
  • Waldemar Barwiński
    • Pan Nakamura (odc. 1b, 12b, 15a, 22b, 23a, 25b, 26, 30b),
    • El Falcon (odc. 28ab)
  • Małgorzata Boratyńska
    • Miranda (odc. 1b, 5b, 25b, 43, 49b),
    • Becia (odc. 2a, 10a, 15b, 26, 27ab, 37b, 40b, 45b, 48b),
    • Adela Czyż (odc. 3b, 6b, 9b, 15a, 17b, 18b, 21a, 26, 30a, 33b, 34, 38b, 41b, 42a, 49a),
    • Hania Harmidomska (odc. 8a, 10a, 19, 27a, 35b),
    • Staruszka z metra (odc. 45b),
    • Margarita (odc. 46a)
  • Kinga Tabor
    • Pani Kwiatkowska (odc. 1b, 3a, 5b, 6a, 26, 46a, 48a),
    • Kobieta z food trucka (odc. 4a),
    • Nauczycielka, Gucia Golanko (odc. 11b, 15b, 27b),
    • Pani Kernicka, sąsiadka Wielkodomskich (odc. 12b),
    • Wera Werwa (odc. 33a, 36a),
    • Jin (odc. 39)
  • Elżbieta JędrzejewskaMargarita (odc. 1b, 9b, 23b)
  • Mieczysław MorańskiWacław (odc. 1b, 3a, 4b, 5b, 6a, 7)
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Bruno (odc. 1b, 24a),
    • Arturo Maliniak (odc. 2b, 4a, 7, 9a, 10b, 20ab, 22b, 26, 27b, 29a, 42b, 48b),
    • Bandyta 1 (odc. 41b),
    • Słodki Goblin (odc. 43),
    • Reizouko (odc. 47, 50a)
  • Łukasz Talik
    • Rakarz (odc. 1b),
    • Papug (odc. 10ab, 11ab, 12ab, 13ab, 14ab, 15a, 16a, 18ab, 19, 20ab, 21ab, 22a, 23ab, 24ab, 25a, 26, 27a, 28a, 29b, 30ab, 31ab, 32ab, 33ab, 34, 35ab, 36ab, 37ab, 38a, 39, 40b, 41a, 42a, 43, 44a, 45a, 46ab, 47, 48ab, 50ab),
    • Mini pociąg 1 (odc. 17b)
  • Hanna Kinder-Kiss
    • Pani Kernicka, sąsiadka Wielkodomskich (odc. 2a, 23a, 26, 27b, 45b, 48a),
    • Matylda (odc. 5b, 8a, 11b, 12b),
    • Prezenterka pogody (odc. 14b),
    • Aleksy (odc. 20a),
    • Rysio, brat Beci (odc. 26),
    • Bibliotekarka Melcia (odc. 29b),
    • Kucharka (odc. 44b),
    • Staruszka z metrze (odc. 45b)
  • Robert TonderaPapug (odc. 2ab, 3b, 4a, 5b, 6b, 7)
  • Rafał Fudalej –
    • Krystek (odc. 3a),
    • Sławek (odc. 7, 10a, 15b, 18b, 22a, 27b, 29a),
    • Błażej (odc. 11a)
  • Piotr Bąk
    • Ochroniarz (odc. 3a),
    • Sprzedawca w zoologicznym (odc. 3b),
    • Wróżbita Ernesto (odc. 4b)
  • Filip RogowskiHirek Harmidomski (odc. 4b, 19, 26, 27a, 33b, 50a)
  • Karol Kwiatkowski
    • Ralphie (odc. 5a),
    • Cecyl (odc. 7, 10a, 15b, 18b, 22a, 24b, 27b, 29a, 37b, 40ab, 44a, 45b, 50a)
  • Jakub Wieczorek
    • Kapitan Dave (odc. 5a),
    • Filip (odc. 19),
    • Komentator (odc. 31a)
  • Paulina NaporaPani Czyż (odc. 6b)
  • Marta DobeckaNikuś (odc. 7, 10a, 15b, 18b, 22a, 27b, 29a, 37b, 40ab, 44a, 45b, 50a)
  • Jarosław Domin
    • Wacław (odc. 8a, 9b, 10b, 11b, 13b, 14b, 16b, 17b, 18a, 20ab, 21a, 22a, 23b, 24a, 25a, 26, 27ab, 30b, 31ab, 32b, 33ab, 34, 35a, 36a, 38b, 41ab, 43, 44b, 45a, 48ab, 49b, 50a),
    • Brytyjski dżentelmen (odc. 17b),
    • Artemio Artystowicz (odc. 21b),
    • Fan Kajtka (odc. 38a)
  • Maciej Kosmala
    • Spiker na torze wyścigowym (odc. 8b),
    • Jan Olśniewacz (odc. 12a, 35a, 50b),
    • Pan Hong (odc. 18a, 23a, 30b),
    • Pan Nakamura (odc. 18b),
    • Spiker w reklamie (odc. 21a),
    • Ojciec panny młodej (odc. 23b),
    • Śniadaniobot (odc. 30a),
    • Pan Olśniewacz (odc. 38a),
    • Błażej (odc. 39),
    • Hipster (odc. 41b),
    • Tolek Sęp (odc. 44a),
    • El Falcon (odc. 44b),
    • Henrique (odc. 45a)
  • Katarzyna OwczarzAlisa Barela (odc. 11a, 39)
  • Marta Markowicz
    • Padma (odc. 12a),
    • Monika (odc. 21a),
    • Prowadząca konkurs taneczny (odc. 23a),
    • Komputer samolotu (odc. 25b),
    • Pani Czyż (odc. 49a)
  • Ewa SerwaKamila (odc. 13a)
  • Krzysztof RoguckiPaweł (odc. 14b)
  • Aleksander MikołajczakPan Skarbek (odc. 15a)
  • Jacek Król
    • Trener Crawford (odc. 15b),
    • Tajny krytyk kulinarny (odc. 16a),
    • Ernesto (odc. 19, 42b),
    • Dziadek Donek (odc. 33a),
    • Ochroniarz (odc. 41a),
    • Bandyta 2 (odc. 41b),
    • Taksówkarz (odc. 42b)
  • Barbara Kałużna
    • Wera Werwa (odc. 16a),
    • Matylda (odc. 17b, 18a, 20b, 24b, 25ab, 26, 30b, 31a, 37a, 43, 45a, 46b, 47, 48b, 49b),
    • Hercia Harmidomska (odc. 19),
    • Nawałnica / Blanca Guzmán (odc. 31a),
    • Pani reżyser (odc. 36a)
  • Elżbieta GaertnerMama Lupe, Prababcia Rozalki i Roberta (odc. 17a)
  • Agnieszka KunikowskaRita Harmidomska, mama (odc. 19)
  • Mateusz Kwiecień
    • Henryk Harmidomski, tata (odc. 19),
    • Policjant (odc. 28b)
  • Anna Wodzyńska
    • Hala Harmidomska (odc. 19),
    • Pani Kernicka, sąsiadka Wielkodomskich (odc. 38a, 40a),
    • Hipsterka (odc. 41b),
    • Ana (odc. 48b)
  • Anna Gajewska
    • Hola Harmidomska (odc. 19),
    • Nauczycielka, Gucia Golanko (odc. 40a)
  • Monika KwiatkowskaHila Harmidomska (odc. 19)
  • Beata Jankowska-TzimasHena Harmidomska (odc. 19)
  • Julia Kołakowska-BytnerHonia Harmidomska (odc. 19)
  • Agnieszka Mrozińska
    • Harma Harmidomska (odc. 19),
    • Greta (odc. 20a),
    • Papaja (odc. 37a)
  • Marta DylewskaDruhna (odc. 23b)
  • Norbert KaczorowskiBruno (odc. 27ab, 29a, 48a, 49b)
  • Zbigniew Suszyński
    • Ochroniarz (odc. 27a),
    • Rabuś (odc. 28b)
  • Jakub Szyperski
    • Ludwiś (odc. 29a, 32b, 37b, 40ab, 43, 44ab, 45b, 50a),
    • Pan Gwin (odc. 32b),
    • Dykta (odc. 37a),
    • Jun-Soo (odc. 39),
    • Ivan (odc. 48a)
  • Sebastian Machalski
    • Kaziu (odc. 29b),
    • Egon (odc. 35b),
    • Yoon Kwan (odc. 39),
    • Julek (odc. 44b),
    • Damian (odc. 45a)
  • Bartosz BednarskiAleksy (odc. 30a, 32b)
  • Tomasz BednarekIzydor (odc. 31b)
  • Piotr Zelt
    • Mareczek – strażnik zwierzęcy (odc. 35a),
    • Facio Forsiarz (odc. 37a),
    • Paco (odc. 47)
  • Katarzyna ŁaskaPinia (odc. 37a)
  • Joanna Pach-ŻbikowskaŚcina (odc. 37b)
  • Tomasz Jarosz
    • Sprzedawca jedzenia (odc. 38a),
    • Sprzedawca pizzy (odc. 47)
  • Jakub StrachRysio, brat Beci (odc. 44b)
  • Adam KrylikZiggy (odc. 45a)
  • Elżbieta KijowskaMama Lupe, Prababcia Rozalki i Roberta (odc. 47)
  • Kamil Dominiak
  • Anna Terpiłowska
  • Maciej Tomaszewski
  • Igor Borecki
  • Magdalena Herman-Urbańska

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Łukasz Talik

Advertisement